Workshop Roofvogelfotografie 3 Oktober 2026
Fotima, Universeel | Cursus
Wagenstraat 67, 2512AR Den Haag
070 360 88 04
Workshop Roofvogelfotografie 3 Oktober 2026
€ 225,00
Workshop Roofvogelfotografie Zaterdag 3 Oktober 2026
Deze exclusieve workshop die alleen voor Foto Hafo is gereserveerd, is niet alleen voor de vogelliefhebber, maar ook voor de fotograaf die in een speciale ruim opgezet landgoed ( van 1,5 ha ) vogels wil fotograferen in een positie en vlucht die je nog niet eerder hebt ervaren. Je leert hoe je de vogel volgt, scherp houdt en netjes in beeld brengt. Bovendien krijg je praktische tips die je direct toepast tijdens de sessie.
In een oase van rust in het Brabantse buitengebied leven meer dan 31 roofvogels en uilen.
Carel van Oirschot is de eigenaar van Topvogel en heeft meer dan 28 jaar ervaring met alle soorten roofvogels.
We worden ’s morgens om 10.00 uur door Carel en zijn team ontvangen met koffie/thee en onder het genot van een bakje koffie/thee (met wat lekkers erbij – de bekende Brabantse gastvrijheid) verteld Carel met zijn bekende enthousiasme hoe de vogels leven en wat de specifieke karaktereigenschappen zijn van elke vogel.
Door zijn enorme ervaring weet hij precies waar de vogel vandaan komt en met welke windsituatie rekening gehouden moet worden.
Na de koffie/thee en Carel zijn duidelijke uitleg om de juiste foto te maken, gaan we aan de slag.
We beginnen meestal met een klein uiltje, maar naar mate de tijd vordert, worden de vogels steeds groter en groter en nog groter.
Je leert echt fantastisch mooie foto’s, ook al denk je misschien dit wordt wel lastig voor mij, niets is minder waar en zeker weten dat je met 100% geslaagde foto’s weer naar huis gaat.
Ik sta de groep constant bij om te helpen en in te grijpen als de instellingen soms niet goed staan. ( geen probleem )
Rond de klok van 12.00 uur hebben we een lunch-break en gaan we genieten van heerlijk belegde broodjes en er wordt melk, jus d’orange, koffie en thee geserveerd.
Als de lunch er in zit, gaan we aan de slag voor deel 2 en dan gaan we een spektakelstuk zien, want dan komen de nog grotere vogels aan de beurt en die scheren dan over het water, wat op zich al een fantastisch gezicht is om dat mee te maken.
Zo rond 14.00 uur zit het er alweer op en keren we tevreden huiswaarts, om de foto’s uit te zoeken op de computer en kijken wat je mooiste foto is.
Als klap op de vuurpijl krijg je nog een GRATIS 30 X 45cm geprint van je mooiste foto, die je dan moet sturen naar [email protected]
Wees er snel bij, want er zijn nog maar een paar plekken vrij.
Graag tot snel.
Samenvatting:
Waar: Topvogel in Diessen
Tijd: 10.00 – 14.00 uur
Vervoer: eigen ververvoer
- Merk
- Fotima Universeel
- Soort
- Cursus
