Profoto RFi Softbox 2x2'
Profoto | Softbox
Current image
1
/
1
269,00
Op bestelling
Op bestelling
Niet op voorraad in onze winkel
Wagenstraat 67, 2512AR Den Haag
Email when stock available
Reserveringsbedrag 10%
Je krijgt 2 jaar garantie op je product
Gratis verzending bij bestellingen boven €100,-
Gratis workshop bij aanschaf diverse camera's
Klantbeoordeling op Google 4.3/5
Profoto RFi Softbox 2x2'
€ 269,00
Profoto Softbox RFi 2×2′ (60x60cm) – Ideaal voor portret- en productfotografie
De Profoto Softbox RFi 2×2′ (60x60cm) is een compacte en veelzijdige softbox, perfect voor zowel portret- als productfotografie. Het lichte en draagbare ontwerp maakt deze softbox ideaal voor gebruik op locatie. Dankzij de compatibiliteit met meerdere merken, biedt het uitgebreide assortiment speedring adapters van Profoto flexibiliteit voor verschillende flitskoppen. De softbox is gemaakt van duurzaam materiaal en biedt uitstekende lichtverdeling voor professionele foto’s.
Kenmerken van de Profoto Softbox RFi 2×2′ (60x60cm)
- Type product: Softbox voor fotografie
- Afmetingen: 60 x 60 x 41 cm
- Gewicht: 1,3 kg
- Duurzaam en verstevigd materiaal
- Diffusors met klittebandbevestiging
- Optionele accessoires beschikbaar
- Compatibel met andere merken
- Luxe draagtas bijgeleverd
Inhoud van de verpakking
- Profoto Softbox RFi 2×2′ (60x60cm)
- Binnenste diffusor
- Buitenste diffusor
- Staven met kleurcodering
- Draagtas
0/5
(0 Beoordeling)
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
