Jupio Merklader Ricoh
Ricoh | Jupio | Lader
Current image
1
/
2
37,90
Nalevering
Op bestelling
Niet op voorraad in onze winkel
Wagenstraat 67, 2512AR Den Haag
Email when stock available
Reserveringsbedrag 10%
Je krijgt 2 jaar garantie op je product
Gratis verzending bij bestellingen boven €100,-
Gratis workshop bij aanschaf diverse camera's
Klantbeoordeling op Google 4.3/5
Jupio Merklader Ricoh
€ 37,90
KANT A:
Sanyo:
DB-L10 DB-L40 / DBL10 DBL40
Pentax:
D-Li50 / DLi50
D-Li63 / DLi63
D-Li78 / DLi78
D-Li88 / DLi88
D-Li92 / DLi92
Ricoh:
DB-50 DB50 / DB-80 DB80
DS-6345 / DS6345
KANT B:
Sanyo:
DB-L20 DB-L30 DB-L50 / DBL20 DBL30 DBL50
Pentax:
D-Li1 D-Li7 D-Li8 / DLi1 DLi7 DLi8
D-Li68 / DLi68
D-Li72 / DLi72
D-Li2 / DLi2
Ricoh:
DB-20 DB20 DB-30 DB30 DB-40 / DB40 DB-60 DB60 DB-70 DB70
DB-34 DB34 / DB-43 DB43
0/5
(0 Beoordeling)
- Gewicht
- 501 kg
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
